Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitrakjak még az akváriumba?

Mitrakjak még az akváriumba?

Figyelt kérdés

van egy 45literes akváriumom van benne egy szúrö növények és egy díszvár,melegitö 7hal:2neon 1fekete neon 2 vörrösorrú ponty lazac 2 anci8 maláj tornyos csiga

neon zöld kavics


2013. júl. 30. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
lágy vizet a vörösorrúnak, mert szerintem az csapvízben nem lesz hosszú életű
2013. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem
2013. júl. 30. 12:56
 3/9 anonim ***** válasza:
húh attyaég van egy ízlésed :DDD sztem inkább tegyél bele a körűlményekhez való halakat a neonoknak minimum kell 0 90 cmes aksi mert nagyokat úsznak és 8 a minimum létszám mert csapathal
2013. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szörnyű ez az összeállítás.


1. kicsi az aki minden halnak

2. csapathalaid vannak, és csak 1-2 van belőlük (bár úgyse férne el benne több)


tehát összességében, ha valamit még bele akarsz ebbe rakni, akkor daráld bele anyádat.

2013. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ajándékozd el a mostani halaid, és vegyél bele nano halakat.

[link]

ilyen halakból 8-10 mehet, a nano nem neon!

2013. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csak az a baj nem tudok venni hozzá többet majd csak 10-én mert akkor megyek pestre értitek?
2013. júl. 30. 13:17
 7/9 anonim ***** válasza:
ne vegyél hozzájuk többet, mert ezek a halak nem valók ekkora akiba!
2013. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor rakjam át a 100litersembe?
2013. júl. 30. 16:28
 9/9 anonim ***** válasza:

na figyu :) 100 literes aki abba mehet a neon csak legalább 8 és max 10 vörösorru ehhez egy külső szűrő én a giccses dolgokat hanyagolnám szal díszvár helyet ágak kövek (a követ amit beleteszel azt teszteld le ecettel ráöntesz egy kicsit ha pezseg akor ne tedd bele keményíti a vizet) természetes talaj neonhoz és a vörösorruhoz jobb a sötét kiemeli a színűket arra ügyelj hogy a viz 22-25 fokos legyen ! szal nem hiszem hogy kell a melegítő

a nővényekhez kell világítás arról nem írtál hogy milyen a nővények nevét tudod ? a növény igényeit ?

2013. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!