Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 150 literes akváriumba hány...

150 literes akváriumba hány szűrő kel?

Figyelt kérdés

150 literes,kb 50-70 db hal lesz benne,neon,guppy,stb

Belő és kűlső kel ? Melyiket ajanlod nekem ? A jbl e901 erős es keveset fogyaszt ? Szerinted jo ? Hány liter / ora viz forgatas kell mind a két szűrőknek ,,bővebb informáciot kérek szépn,és mért....


2013. aug. 7. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
ha 50-70 hal lesz benne akkor senki sem válaszol, mivel ekkora akváriumban ennyi hal meg fog dögleni (valszeg ammóniamérgezésben) tehát ha 50-70 hal lesz benne, akkor mondjuk 3-4 db, 2 aqual fan 3, és külsőnek kettő JT - JHW 304, mondjuk ennyi kéne bele hogy ne haljanak bele az ammóniamérgezésbe!!!
2013. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tenyleg nem ertem,,tegnap vettem meg az akvariumot,es ugy kertem hogy ojan nagy legyen hogy kb 50-60 hal legyen benne,,azt mondtak hogy 150 litersebe 80 is jo !!

Na mindegy legyen 30 db hall.....

2013. aug. 7. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Az mondjuk jó, abba tennék egy atman 3338-ast meg egy eheim pickup 200 (2012) az úgy jól szűrné, ha neonok és guppik lesznek benne, ha van valami más kérdésed a halakkal vagy bármi mással kapcsolatosan akkor írj nekem privát üzenetet!!!
2013. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Kereskedőnek nem hiszünk.
2013. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen lenne 70 emberrel együtt lakni egy zsúfolt szobában?

Kb olyan lenne a halaknak is. Rettenetes.

2013. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 YourDestiny ***** válasza:
200 is bele, ha minél több pénzhez akarok jutni boltosként. Mellesleg ennyi hallal 5 külső se szűrné meg. Gyorsabb lenne az ammóniaszint növekedés, mint ahogy az oxidálásra kerülne. Hullanának a halak, mint a hó.
2013. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert mindenki szivat ? Tanacsot keresek ! Enyi
2013. aug. 8. 12:22
 8/9 almacsiga válasza:

Szia !! Itt almacsiga!!!

Szerintem tegyél egy külső szűrőt és majd meglátod mennyire szűri! Ha nem elég vegyél bele egy belsőt is !!!! Ha valakinek tetszenek a válaszaim az lájkoljon a facebookon!!!!!!! Gyakorikérdések: Almacsiga

2013. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én vennék egy Tetratex ex1200-ast (esetleg ex700) meg valami belsőt.

A tartható halak számával kapcsolatban pedig kérdezz akvaristán, akvakertészen, de ne az eladótól. Ő eladni akar, mert a pénzből él. Aztán ha elpusztul az egész állomány, akkor mész újat venni...

2013. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!