Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Be lehet már a halakat telepít...

Be lehet már a halakat telepíteni?

Figyelt kérdés
54 literes aksi, vízelőkészítő és baktériumokkal is beoltottuk kb. 1 órája és most zavaros a víz. Ez normális? Egyébként a halak most egy desztillált vizes palack levágott részében vannak az előző aksi vízében- ezért gondolom jobb lenne minél hamarabb visszatenni őket, hogy az oxigént megkapják.
2013. aug. 9. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, normális a zavarosság. (Hogy visszarakhatod-e őket, azt nem tudom)
2013. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor jó, ez van a termék papírjára is írva. Azt írták még egyébként, hogy 24 óra múlva válik lehetségessé a halak betelepítése. De azért nem tudom hol jobb nekik most... Nagy bajuk csak nem lehet, ha visszarakjuk őket, a palackban nem lehetnek túl jók a körülmények.
2013. aug. 9. 15:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Az akváriumban is meghal a fele meg a palackban is mert ezek a vackok egy nagy kalap sz@rt nem érnek és bocs a fogalmazásért de nem ártot volna kicsit utánanézned mielőt egy új akvit teleraksz milyen halak?Az még érdekesebb lesz gondolom.
2013. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a kedvességed és az előítéleted, tényleg aranyos vagy:)) Egyébként 2 molly és két guppi- tudom társashalak mielőtt beszólnál megint.
2013. aug. 9. 16:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Inkább még ha még megvan az akvriumvíz tedd bele az akváriumba bár ez se sokat javít a esélyeiken mert a szűrő gondolom vadi új semmi bacival.
2013. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jobb a vártnál bár sokan azt fogják mondani mollynak nem jó de szerintem ha normális aki lesz akkor el lesz benne
2013. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocs az előítéletért de ha ilyenekkel indít valaki akit itt másak is ez jön le először mert aki utánanéz avgy valami nem szórakozik ilyenekkel mert tudja hogy nem elég a drága lötyi amit eladónéni illetve bácsi rádsóz
2013. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyébként most látom hogy egyre lejjeb a %om remélem te nem járultál hozzá a tudatlanok táborához akik lenyomják mert megmondom azt ami jó és nem nyalok hogy nagyonjó csakígy tovább..
2013. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha teheted inkább vidd vissza a halakat a boltba és várj 2hetet amíg normálisan beáll az ki aztán vegyél újra halakat.
2013. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
beáll az aki*
2013. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!