Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettának mennyi fény kell?

Bettának mennyi fény kell?

Figyelt kérdés
Bettának mennyire van szüksége fényre? Elég neki amennyit szükrületig kap nyáron? Egy régi Terra Mix lámpám van itthon, (230v, 50Hz) és félek hogy túlmelegítené neki a vizet..

2013. aug. 12. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Elég, csak akkor ne tegyél bele fényigénye növényeket.

Anubias, vagy gömbmoha megmaradna benne, az lámpa nélkül is megmarad :)

2013. aug. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne ezen kívül. A Betta mennyire "ugróképes"? Nincs az akváriumomon tető, viszont +4centi üveg van a víztől számítva. Így is esélyes hogy megszökne? vagy nem hajlamos rá?
2013. aug. 12. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
nem fog kiugrani, nyugi.
2013. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ki nem ugrik sztem de azért én tennék rá mert a betta az labirint kopoltyus és hát könyen megfáznak...
2013. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyanról akinek kiugrott, csináld úgy akkor, hogy legyen 8 centi. Nyáron talán még nem fázik meg, 28-30 fokban.
2013. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jó hát én sem nyáron gondoltam hogy megfázik :D , bár ha légkondi is van akkor nem ehéz még az embernek sem megfázni :)
2013. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Platypus ***** válasza:
Szeretnek ugrani! Amikor Bettáim voltak, fedett volt az akvárium, csak a szűrő csövei mellett volt rés, mégis kétszer sikerült kiugrania a hímnek. A másodiknál egy akkora résen sikerült neki, amin nem is lett volna szabad átférnie.
2013. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 izomszörp ***** válasza:

Nálam egy lépett meg eddig :(

A többieknek nem voltak ilyen ötletei :)

2013. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!