Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi van a halaimmal?

Mi van a halaimmal?

Figyelt kérdés
Van 13 xifóm (hogy félreértés ne essék, ebből 11 most született, ha kicsit nagyobbak lesznek el lesznek ajándékozva). Egész nap csak ennének. Megetetem őket pl. reggel, és ha elmegyek az akvárium mellett, ott nyüzsög mindenki, és ezt addig csinálják, amíg nem kapnak megint kaját.(Egy nap általában 2x etetek) Nem értem mi van velük, régen nem voltak ilyenek. Most már tiszta dagadtak szegények. :/ Néha még a forralt zöldséget sem fogadják el.(saláta, stb.) Szerencsére az algaevőkkel nincsen semmi baj.

2013. aug. 16. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
ilyenek a halak. elég egy nap egyszer etetni, és hetente tarthatsz egyszer egy koplalónapot.
2013. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. aug. 16. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:
A kicsiket azért legalább 2 szer illene megetetni
2013. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 izomszörp ***** válasza:

A kicsiknek kell a napi kétszeri etetés.

Akvárium mekkora?

2013. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
112 liter
2013. aug. 16. 20:59
 6/8 izomszörp ***** válasza:

Legalább nagy helyen vannak :)

Aranyosak lehetnek :)

2013. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ÓÓó,köszönöm :)

Amúgy tényleg nagyon aranyosak :3

Nagyon szépek tudnak lenni, főleg ha rájuk süt a nap, akkor a feketék csillognak.

2013. aug. 16. 22:52
 8/8 A kérdező kommentje:

Csináltam róluk pár képet ^^

Bocsánat a rossz minőségért, elég sötét van.


[link]

[link]

2013. aug. 16. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!