Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » "Pörög" a páncélos harcsám,...

"Pörög" a páncélos harcsám, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Elég idős már, szép nagy. Mintha bukfencezne, teljesen átfordul a tengelye körül, de nem látszik rajta semmi kívülről. És etetésnél ő is enni akar, próbálkozik, de a mozgása akadályozza. Nem egyfolytában csinálja, van, hogy rendesen úszik, akkor enni is tud. Nemrég egy másik harcsám is ilyesmiben szenvedett, csak az máshogy pörgött, az hosszában. El is pusztult.

Mi lehet a baja? Megmenthető? Kár lenne érte...



2013. aug. 16. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos sokat szívott! ;)
2013. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az ancimmal volt ehhez hasonló, akkor itt azt mondták, hogy stresszes, ez lehet pl. vízértékváltozás miatt vagy a lámpák miatt is akár. (vízholyaggyulladás lehet?) inkább nálam hozzáértőbbek válaszoljanak még.
2013. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta látom, hogy az egyik fekete tetrám is hasonlóan viselkedik... :( Ma lecseréltem a víz felét.
2013. aug. 17. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Mérd meg a vízértékeket! Lehet került a vízbe valami mérgező anyag vagy túl sok az ammónia és egyéb mérgező anyagok, megfelelő sera toxivecet tehetsz szerintem a vízbe.

[link]

2013. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!