Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy guppiknak, neonhalaknak,...

Egy guppiknak, neonhalaknak, algaevő harcsáknak szánt 54 literes akváriumot milyen vízzel kell legelőször feltölteni, illetve hogy lehet természetes úton beindítani a folyamatot, hogy élő vízzé váljon?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy csak csapvízzel, vagy kifőzött csapvizzel, esetleg csapvíz+ desztvíz keveréke. Ha csak csapvíz, akkor hogy tudom puhítani és tisztítani (kicsit kemény itt a víz) Illetve arra is szívesen várok módszert, hogy tudok víz keménységet mérni. Valamint, hogy aljzattal+növényekkel együtt töltsem-e fel és így járassam kb 1 hétig, vagy csak az üres vizet szűrővel melegítővel?

Köszi a válaszokat előre is.



#akvárium #víz #első_telepítés
2013. aug. 26. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
az ujj akváriumba bele teszel mindent,talajt növényt szűrőt melegítőt fényt.öntessz bele vízet és járatod 2 hétig azt mehetnek bele a halak.
2013. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy veszel a kozeli tobol patakbol de tiszta kel nem zavarosm
2013. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 énvagyokhe válasza:
nem patakból kell..hanem ha tudsz olyan embertől kérj akvárium vizet akinek már régóta üzemel és persze megbízható ,utána töltsd fel teljesen 24óráig pihentetett csapvízzel.de még így is járatni kéne úgy egy hétig,vagyis én így csináltam
2013. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi extra.Feltöltöd az akvát aztán járatod 2 hétig.

Én így csinálom.

2013. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!