Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Frissítettem az akváriumom...

Frissítettem az akváriumom hogy néz ki?

Figyelt kérdés
[link] ... es.hu_.jpg

2013. aug. 29. 07:52
 1/9 A kérdező kommentje:
2013. aug. 29. 08:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem tehetnél még hátulra egy nagyobb növényt, de amúgy nekem tetszik! :) Hány literes?
2013. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Garnélás? Annak jó.
2013. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Apró kis aki,de a berendezés tetszik?Garnis lesz?Ez engem is érdekelne.
2013. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
halas lesz neon hal,20 liter
2013. aug. 29. 19:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem snassz!Nekünk bébi guppik vannak akkora aksiba.
2013. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bamboochatheone ***** válasza:
Neon halnak standard méret szerint 112 literes akvárium kell. Ebbe tarthatsz garnélákat.
2013. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

30 liter alatt nem tarthatsz gerinces állatot (állatvédelmi törvény). Amúgy tényleg szép kis akvárium, de garnélákon kívül mást inkább ne tegyél bele. Viszont ha mindenképp halakkal szeretnél foglalkozni, először is olvass utána a témának, pl hogy melyik halnak mekkora helyre van szüksége, mik az életfeltételei, stb és ha már nagyjából mindent tudsz akkor szerezz be egy megfelelő méretű akváriumot hozzá, megfelelő kapacitású technikával felszerelve. A neonok amúgy is szeretnek úszkálni, főleg csapatban, szegények mire felgyorsulnának ebben az aksiban már kapnák is az első pofont az üvegfaltól :D

Jó tanácsnak szántam amit írtam, fogadd meg! :) Sok szerencsét!

2013. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nagyon jo
2013. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!