Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 123 literes akváriumba már...

123 literes akváriumba már lehet pár vitorlás halat tenni? Nano halak mellé?

Figyelt kérdés
ugy tudom még nem éri el a 10 éves kort nem bántja őket.
2013. aug. 30. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha együtt nő fel velük akkor valószínű nem is fogja őket megenni. Ennek ellenére én azt javaslom, hogy ne tegyél mert kinövi az akváriumot.
2013. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pontosan 126 literes de oké nem teszek
2013. aug. 30. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha együtt nő fel velü akkor nem bántja őket. Nagyobb akváriumokban szoktak virirlást, neonhallal együtt tartani.


A te akváriumod egy kifejlett pár vitorlásnak elég.

Tehetsz melléjük zebradániót, azok olyan élénkek és gyorsak, hogy őket nem bántják kissebb helyen sem. (tapasztalat)

2013. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Platypus ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Anyós 200 valahány literbe vett 2 picike vitorlást, hogy megszabaduljon a guppiivadékoktól. Pár hónap alatt a vitorlások a felnőttektől is megszabadították. Pedig a guppi nem is nanohal.
2013. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó az én szomszédomék kb. 60literes akváriumába volt régen 1 pár vitorlás mollykkal és még szaporodtak is mellette a mollyk.Ez teljesen halfüggő mert 60 l kicsikét keveske vitorlásnak :)
2013. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nology válasza:
el sem fogod hinni de nekem 40 literesben volt fél évig 2 vitorlás és olyan békés volt. A többi halakkal is nagyon nagy spanok voltak :)De oda adtam tesóméknak mert nekik nagy az akváriumuk.( meg kis időre megszüntettem az én akváriumomat )
2013. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!