Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 30l es akváriumba egy ilyen...

Csombor kérdése:

30l es akváriumba egy ilyen szűrő megfelelő lenne: Aquanova SF200? Két Aranyhalat tartok benne 4-5cm kb.

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 31. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy.

[link]

2013. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lala6 válasza:
65%

Szia.

Maga a szűrő jó egy 30l-es akiba ami nagyon,nagyon nem jó a a két aranyhal.Azoknak minimum 150l-es aki kellene annak a két darabnak mivel 20-25cm hosszúak és 20-25évig is élnek persze ekkorában jó ha 6hónapot kivegetálnak és elpusztulnak az amónia mérgezés miatt mertrendkívül sokat ürítenek.Én nem kioktatni meg lecseszni akarlak csak felakarom nyitni a szemed,hogy ne tartozz a rengeteg buta állatkinzo haltartó közé.Ekkora méretü akiba ami a legalsó határ a gerinces állatok tartásáról szóló törvény szerint ugyanis 30l alatt gerinces állatot tartani akváriumban tilos igy én red cherry garnéllát vagy pár darab nano (nem neon) halat esetleg 3-4 guppy hímet tartanék benne de az is már határ szerintem.Remélem megfogadod az itt írt tanácsokat és nem kínzod szegény halakat.

2013. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó majd lessz nekik nagyobb helyük,de amíg ilyen kicsik addig marad ez
2013. aug. 31. 10:00
 4/5 A kérdező kommentje:
ezt is tegnap vettem nekik ,eddig 10 l be voltak
2013. aug. 31. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
gratulálhatsz magadnak, neked is egy hordóban kéne laknod.
2013. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!