Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok sügér fajtákat mondani?

Lala6 kérdése:

Tudnátok sügér fajtákat mondani?

Figyelt kérdés
Olyan fajták érdekelnének ami max10-12cm-re nö meg és viszonylag békés fajta afrikai és amerikai is érdekelne előre is köszi.

2013. aug. 31. 16:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
nézd meg diszhal.info -n. ne legyél életképtelen.
2013. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedveséged csak azért kérdeztem mert találtam egy két olyan fajtát ami ott nem volt ezért is kérdeztem hogy esetleg lehetséges olyan fajta amikfelett elsiklottam vagy nálam jóval tapasztaltabbak válaszát vártam.Köszi hogy ennyire sügérnek nézel hogy nem néztem ott utánna? Ha így jobban megfelel a kérdés vannak olyan fajta sügerek amik 10-12cm-nél nem nőnek nagyobbra és nincs fent a diszhal.info-n? Vagy ott az összes fajta szerepel?
2013. szept. 1. 04:20
 3/26 YourDestiny ***** válasza:
Rengeteg sügér nincs fent diszhal.infon, és ami ott van, gyakran azokhoz is hülyeségek vannak írva. Afrikaiak közül a lombardoi, hongi, socolofi... ezek mind alap sügérek, de nagy valószínűséggel nem találod meg az oldalukon. Viszont fennáll egy kérdés: mekkora akváriumba szeretnél sügérezni? Mert ha nem elég tágas a hely, hiába veszel békésebb sügeret, úgyis gondban lehetsz.
2013. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
ja igen a lényeget elfelejtettem megirni sajnos helyhiány miatt jelenleg csak 200l-es van azért is gondoltam max 10-12cm-es halakra.
2013. szept. 3. 18:18
 5/26 YourDestiny ***** válasza:
Ha nem hátterezett és jól szűrt, akkor afrikaiakból ilyen yellow, brichardi, leleupi, callainos, rot-rot, hongi simán vállalhatók. Mondjuk három fajosra meg lehet csinálni, fajonként 5 hallal.
2013. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
nem hátterezett és 30l-es diy pvc-s külsö van benne de akkor max 3 fajta lehet benne?
2013. szept. 3. 22:00
 7/26 A kérdező kommentje:
darabszámra én is 12-15db-ra gondoltam és olyan 4-5 fajtára fajtánként 3 hallal 1 him és 2 nöstényel. Nemtudom jó ötlet lenne e közben nézegedtem fajtákat leirom ha gondolod.
2013. szept. 3. 22:08
 8/26 YourDestiny ***** válasza:
Írd. De 4 fajostól nem ajánlok kevertebb összeállítást 200 literre, ha közepes afrikaiak lesznek benne.
2013. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 YourDestiny ***** válasza:
Ha színesebb összeállítást akarsz, akkor válassz olyan fajt is, ahol a nőstény színe teljesen eltér a hímétől.
2013. szept. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
igazából ezekből válogatnék csak nemtudom melyik illik össze.Yellow,hongi,nyasszai karcsusügér,porcelán,megyhasú,levendula,vöröshátu zebrasügér bár ez viktoria tavi azt hallotam azok nagyon agresszivak,pompás malawi sügér.Nagyából ezek közül választanék csak nemtudom melyikek férnének össze.
2013. szept. 4. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!