Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyek azok a halak amik...

Melyek azok a halak amik viszonylag kicsi (35-40) literes akv-ban megélnek és szép színesek?

Figyelt kérdés
vagy egyáltalán vann ilyen?? lenne az akváriumba minden van benn egy szivacsszűrő meg légpumpa csak már azt nem tudom milyen halat vegyek bele?? lehetőleg olyan halakat irjatok lécci amik nem ritkák tehát egy egyszerű kis állatbeoltban be lehet szerezni mert itttt aholl én lakom sajnos csak 1 picike állatbolt ban az egyikbe alig van hal téren kínálat meg nem is szépek a másik messze is van tehát nem járok arra de ottsem mondhatnám valami nagynak a választékot! pedig egyszer voltam győrbe fressnapf-ba na hát ott télleg szép halak voltak de akkor sajnos nem vettem nem is tudom miért :/ most már bánom
2013. szept. 4. 18:41
 1/5 Simon Márk1999 ***** válasza:
Bettának elég az akvárium
2013. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne bánd, nem bizot, hogy elég lett volna nekik ekkora méret.

Itt vannak kis halak, de sokuknak lágy víz kell, és vannak köztük elég ritkák is:

[link]


De a helyedben én is bettát tartanék, kell neki fűtő is , gyakori is, és elég ekkora akvárium.

2013. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 énvagyokhe válasza:
1 bettának ez a méret elég,vagy néhány hím guppit tarthatnál 40 literbe ,abból is vannak szép színesek
2013. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bamboochatheone ***** válasza:
6 hím guppinak bőven elég. De fontos hogy csak hímek legyenek! Ők szép színesek és "igénytelenebb" fajta. Az Endler Guppi is jó választás lenne neked. Ők kicsit kisebbek de nagyon szép színesek.
2013. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyobbak közül pl törpe fogasponty, csigasügér, endler, vagy szivárványos guppi.
2013. szept. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!