Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvariumi halakról! Terhes...

Akvariumi halakról! Terhes guppi? Mi a baja a neonhalnak?

Figyelt kérdés
van egy nőstény guppim és tuti terhes már megvan a folt a hasa is nagy! De szerintem még nagyon kicsi! Az előtte levő generációból származó már ellett és a picik fejletlenek illetve döglöttek voltak! Az anya is meghalt! Szóval ezt is fiatalnak tartom! Külön van másik akvariumban minden feltételt próbáltam biztosítani! Más lehetett a baj vagy ennek is ez lesz a vége? Illetve mellettük van neon halam is! Tudom hogy nem szaporodik de mégis dudorodik a hasa has víz kór lesz? Vagy csak kövérebb lenne? Nem az egész hasa csak egy ponton! Mit tegyek vele ha beteg?
2013. szept. 9. 22:07
 1/1 Norbig ***** válasza:

Hello.Nekem a guppim kb 3 cm és már lefialt egyszer.Saját szaporulatból való és én is azt hittem kicsi még ehhez.

Ezét lepődtem meg rajta mikor pár napja egyik etetésnél 7-8

kicsit láttam az akiban.Ha etetés után nagyobb utána másnapra megint kicsi akkor csak tele zabálja magát.Hasvízkór akkor ha elállnak a pikkelyei a hasától.

HA beteg vagy veszel rá gyógyszer és kikúrálod vagy kidobod hogy ne terjedjen tovább a többire.(én ki nem dobnám soha)

2013. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!