Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezeknek a Tetra tavi szűrőknek...

Pendulum92 kérdése:

Ezeknek a Tetra tavi szűrőknek van valami hátrányuk a kinézetükön kívül az akváriumhoz ajánlott külső szűrőkhöz képest?

Figyelt kérdés

hable linkelte ezeket a szűrőket néhány kérdéssel arrébb:

[link]


Ha ugyanazt tudják, akkor ezek baromi jó ár/érték arányúak.



2013. szept. 10. 18:04
 1/8 Platypus ***** válasza:
Van egy sanda gyanúm, hogy nem fordítottak annyi energiát a csendes működés megoldására.
2013. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lala6 válasza:
Anno erről a szűrőről feltettem egy kérdést milyen lenne ez akihoz de lebeszéltek hogy ez gravitációs szűrő és úgy van a kialakítása belülről hogy nem variálhato.Ezt úgy értem hogy a vízben (tóba) van a pumpa az alsó csőcsatlakozáson nyomja be a vizet a felső csapon folyik vissza.Az egyik halasboltban láttam ilyent próbaüzem alatt de azt mond
2013. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lala6 válasza:
Bocsi de véletlenül rányomtam. :) Na szóval azt mondta az eladó semmit se ér.Mondjuk tény hogy nem voltam elájulva a 300-as aki tisztaságától én sem pedig azt mobdta 3 hete üzemel a szűrő.
2013. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lala6 válasza:
Ja még azt elfelejtettem hogy a szűrőnek az vizszint felett kell lennie.A boltban is igy volt meg itt is azt írták róla.
2013. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem meg fogalmam sincs, csak véletlenül találtam
2013. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor felejtősek. Mondjuk én nem vennék gyári külsőt, jobban bízok az általam készítettben.
2013. szept. 11. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ez lenne valamelyik közeli boltban és szét lehetne szedni, megnézni hogy milyen, akkor úgy el lehetne képzelni hogy mit tud, de így látatlanban én sem venném meg. Meg hát ugye azt sem tudjuk milyen pumpát adnak hozzá és az mennyire hangos. Semmit nem tudunk róla, így nem érdemes foglalkozni vele. Valaki vehetne egyet aztán megmondaná, hogy jó e :D
2013. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én amúgy inkább vennék magamnak egy hordót, egy pumpát, és akkor tudnám, hogy mit kapok, és szerintem olcsóbban is kijönnék.
2013. szept. 12. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!