Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért gyűlnek fel ennyire a...

Miért gyűlnek fel ennyire a szűrő köré és lesznek szinte érzéketlenek a garnik?

Figyelt kérdés
Ez a dolog már előfordult párszor, de ma volt a legsúlyosabb. Véletlen egy hiba miatt 2órát nem ment a szűrő, RC garnis akváriumban. Mikor észrevettem visszakapcsoltam. Felkapcsoltam a lámpát és láttam hogy a garnik begyűltek a szűrő köré, a víz szintjében, és ami nagyon megijesztett, hogy volt olyan garni, akinek csak a farka lógott a vízbe, és mégis ott kapaszkodott. Kicsit megböktem és beugrott a vízbe. Most elkezdtem levegőztetővel nyomatni a szűrést, szóval hogy buborékozza, gondolom így több lesz az oxigén a vízben. Lehet ennek az oka?
2013. szept. 14. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha kimennek fuldokolni, akkor biztos kevés a levegőjük, de ez fura, mert nálam nem csináltak ilyet akkor sem ha nem volt szűrés. De de olyat csináltak pl, hogy vizen úszó növények közé felmentek felülre, de az nem volt baj. Viszont a vízből nem jöttek ki. Hát ilyet még nem láttam.
2013. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A másik gondom meg az hogy ha sok kaját adok akkor túletetés és szétrohad a vízben, ha meg normális adagot akkor mellette megzabálják a jávai mohát((vagy ha nem akkor nemtudom hová tűnik...))
2013. szept. 14. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
A jávait nem zabálják meg nálam se meg senkinél se hallottam még az max elpusztul és a rothadó részeit eszik.Ne adj nekik sokat mert ha rossz lesz a vízminőség attól is ugrálatnak meg mászhatnak ki éhen meg nem halnak nálam volt hogy egy hétig nem kaptak semmi bajuk nem lett :)
2013. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!