Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tegnap délután vettem egy kis...

Kitti727 kérdése:

Tegnap délután vettem egy kis sárgafülü ékszerteknöst de viszont nem akar enni. Tegnaptól nem evett semmit. Olvastam itt közöttetek hogy külön tálba etetitek de ugy sem jött össze. Mennyi vizet tegyek bele neki? van kimászó is 5 literes az akvárium.

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Majd ha nem fog stresszelni enni is fog. Bár nem tálból, az ékszerteknősök kizárólag vízben tudnak enni.


De az is megoldás, ha visszaviszed, és abban az 5 literben inkább kovászos uborkát tartasz, kb annyira jó.


[link]

2013. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron meg akarod tömni, akkor csipesszel addig kell kajával baxtatni a száját, amíg ki nem nyitja és rá nem harap.
2013. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Tudod te, mekkorára nő meg egy ékszerteknős? Abban az öt literben megfordulni sem fog tudni...
2013. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyenlöre elég ez neki majd veszek nagyobbat.most még ugy is kicsike nagyon!!
2013. szept. 15. 12:34
 5/8 A kérdező kommentje:
a csipeszes trükk nem jött be az istennek se akarja kinyitni a száját.
2013. szept. 15. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:

5 literben nem csoda, hogy nem akar enni.

szarul érzi magát.

2013. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor töltsem neki teli az akváriumot?
2013. szept. 16. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:
na figyu :D mondták hogy az 5 liter baromi kevés kezdeni minimum 50!!! literessel kellene kezdeni akkor talán enne is vmit amúgy mit adsz/adnál neki enni?
2013. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!