Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti melyik akvárium fűtőt...

Ti melyik akvárium fűtőt vennétek?

Figyelt kérdés

Van egy 200l-es akváriumom, és fűtőt szeretnék bele venni. Green Aqua-n néztem Jäger típusút, egyik 125 wattos és 150-200 literes akváriumokhot ajánlott, a másik pedig 150 wattos és 200-300 literesekhez ajánlott. Csak 100 Ft a különbség.

Ha a kisebbet venném akkor lehet nem melegítené kellően? Ha meg a nagyobbat, akkor meg az nem melegedne túl amiatt, mert nagyobbakhoz van tervezve?

Én a nagyobb felé hajlok jelenleg.



2013. szept. 15. 19:32
 1/7 anonim válasza:
A kisebb is felmelegítené, csak tovább tartana neki, a nagyobb pedig nem fog túlmegeledni, mivel gondolom automata hőfokszabályzósak. Vagyis, ha eléri a kívánt hőfokot kikapcsol.
2013. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is a nagyobbat venném túlmelegít egyébként ha egy 30 literesbe teszed de ha 25 watt a különbség ennyi liternél nem számít.Egyébként meg nem lehet megadni pontos adatot mert nem mindegy hogy 15fokos szobába kell neki 25re fűteni vagy 23 fokosba 25re.
2013. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
150 Wattosat
2013. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a nagyobbat vedd.
2013. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
Mindenképp a nagyobbat.
2013. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én külső fűtőt vennék (Persze csak ha külső szűrőd van). Nekem nagyon bejött, egyel kevesebb köcölék van az aksiban.. :)
2013. szept. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, megoldottam a problémát.

külső fűtőt is néztem, de túl drága lett volna sajnos.

2013. szept. 16. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!