Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meglévő kvarchomokomra (kb...

Meglévő kvarchomokomra (kb 3cm magas) mennyire érdemes JBL Manado talajt rászórni +3cm vastagságban?

Figyelt kérdés
Teljes talaj cserét szeretnék majd a tavaszi nagytakarításkor de addig is lépni akarok. Arra gondoltam, hogy a homokba dugnék tápgolyókat a növényeknek.
2013. szept. 17. 22:18
 1/3 Pendulum92 ***** válasza:
Én nem keverném, mert amikor ki akarod majd venni, kínszenvedés lehet szétválasztani őket.
2013. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anno vettem egy nagyobb szitát, hogy a finom homokot letudjam szűrni (belőle kiszedni a maláj tornyos csiga hadsereget). Ha arra kerül a sor simán kitudom szitálni és külön választani.
2013. szept. 17. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem úgy jó ha a manadot teszed alulra mert úgy könnyebb lesz ültetni. a manadoba ültetéskor nálam akadtak nehézségek. a homok elég nehéz ahhoz h megfogja rendesen a gyökereket.
2013. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!