Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Diversa belső szűrő kérdés,...

Diversa belső szűrő kérdés, így működik a belső szűrő?

Figyelt kérdés

vettünk egy diversa 80 startup szettet, van hozzá egy Claro 1000 es belső szűrő, kérdés, hogy mennyire kell víz alá meríteni, ill. lehet olyan, hogy a kifújás szabályzása a víz alatt történik a kapcsolóval? Vagy annak ki kell lógnia a vízből ( a tetejétől kb 5 cm re van egy vízszintes kapcsoló azt írja a papír, hogy azzal lehet szabályozni (hátha megbsz az áram???)).

Nekem furcsa, hogy víz alatt kéne nyúlkálni egy elektromos berendezéshez...



2013. szept. 21. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nagyjából itt legyen a vízszint

[link]


Nem bsz meg az áram ha az egészet a víz alá nyomod és a vízben tekergeted a kis állító potiját, mert az a "kapcsoló" nem az áramot szabályozza, hanem egy nyílást, ahol a víz kiáramlik. Ha szűkíti a nyílást akkor erősebben fúj, ha bővíti, akkor meg gyengébben. Ennyit csinál csak. Maga a szűrő drótja is, mehet a vízbe, azt úgy tervezték.


Csak majd amikor koszos lesz és majd ki akarod takarítani, akkor ne úgy szedd ki a szűrőt a vízből, hogy a drótját húzkodod kintről - mert úgy már rontottam el egy kis szűrőt hogy majdnem kitéptem a drótját és elkezdett rázni - hanem be kell nyúlni a vízbe és kiemelni az egészet egyben.

2013. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet víz alatt nyúlkálni a szűrőhőz, mert annak egy drót megy a kis motorjába és az egész motor be van öntve műgyantába. Ez nem hajszárító, ne aggódj. Szárazon nem is szabad használni, mert úgy meg csak kerreg és leég.
2013. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:) kösz a válasz, telepítünk tovább :)
2013. szept. 21. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!