Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 60 literes akváriumba milyen...

60 literes akváriumba milyen gurámit lehet tenni?

Figyelt kérdés
mert azt tudom h van több fajta is belőle csak azt nem melyikből mennyit milyent szabad... karácsonyra kapnám az akváriumot. vagy egyáltalán szabad őket ekkorában tartani mert ha nem ak miket ajánlanátok? (csapathalakat ne) elöre köszönöm a normális válaszokat! :)
2013. szept. 21. 18:39
 1/6 Simon Márk1999 ***** válasza:
[link] ebből egy párat
2013. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
törpegurámi,mézgurámi több gurámi nem jut eszembe de lehet benne hím betta is de belőle csak 1
2013. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 encsi970320 ***** válasza:
mekkora az aki? Ha van legalább 30 literes akkor én személy szerint a guppikat ajánlanám.:) én imádom őket, csak annyi hogy a szűrést nem szabad elhanyagolni, és sok növény kell bele, lehetőleg élő.:) 30literre mehet 3-4 guppi
2013. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 encsi970320 ***** válasza:
előző vagyok, bocsi nem láttam az aki méretet..:D
2013. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak egy párt???? vagy első vlaszoló te hogy értetted azt hogy egy párat? ugy hogy egy-pár darabot vagy egy párt (mint fiu-lány) mert ha az utobbíra értetted z nagyon kár h csak kettőt lehet a TÖRPE fajtájábol tartani hát akkor azthiszem nem ilyet fogok venni..... mert azért nem akarom fenntartani azt a nagy akváriumot 2 kis hal számára kk inkább keresek valami mást azért köszi az infókat ;)
2013. szept. 24. 16:32
 6/6 A kérdező kommentje:
jah bocs most olvasom h egy fiu lány párt lehet bele tenni..... :/ kár
2013. szept. 24. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!