Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 2-3 ilyennel (LINK) lehetne...

2-3 ilyennel (LINK) lehetne akváriumot üzemeltetni mondjuk az erkélyen?


2013. szept. 21. 22:24
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsi gyerekek, rossz link :DD

[link]

2013. szept. 21. 22:25
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha az erkélyre süt a nap, akkor minek ez. Amugy ez csak optikai csalódás, mert a szobában sőtét van, és ezért tünik olyan világosnak az üveg.

Ez pont annyi fényel világít, mint amennyi az üveg tető fölötti részére esik, csak a szobában szétszórja a fényt, és így nincsenek árnyékos részek.

Fölösleges ilyet készítened, kivéve ha nincs kunyhód.

2013. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt már láttam régebben, poén, de inkább tegyél ki az erkélyre egy napelemeket, úgy be tudod hozni az áramot.


Sőt, ha elég sok napelemet raksz ki (tele rakod a tetőt, kb 4 millió forintból már megoldható) akkor vissza is tudsz táplálni az órába áramot és majd az elmű fizet neked :D

2013. szept. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"egy napelemeket" ezt jól leírtam. De linkelem:

[link]


Egy kisebb olcsót vettem próbából, a boltban nem volt olyan sokféle, csak választottam egyet olyan 5ezer Ft körül. Aztán itthon rákötöttem egy ledet, kiraktam ablakba a napelemet és világított bent a led, csak nem tudom kint rögzíteni sehogy, mert az első emeletről a párkányról leesik, és az ablakot muszáj becsuknom, már hideg van. Erkélyre könnyebb lenne kirakni, ott az asztalra is lehet, vagy a korlátot végigpakolni vele.

2013. szept. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hable amit elsőnek írtál azon jót nevettem :)Szerintem is megéri 4millióért telerakni a tetőt ahelyett hogy havi 500at fizetne :)Egyébként kérdező azzal a izével amit likeltél semmit sem érsz.
2013. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Naja :) Még azon filóztam régebben, ha lenne kertesházam, üvegszálakat vezetnék le a tetőről, így a fényt behoznám kis pöttyökben az akvárium fölé. Lehet hogy dizájnos lenne. Nem tudom.
2013. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!