Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van valami jó ötletetek erre?

Van valami jó ötletetek erre?

Figyelt kérdés
A nyitott akváriumomra szeretnék valami hálót tenni, hogy megakadályozzam a halak kiugrását. Olyan kellene ami azért nem fogja nagyon vissza a fényt.
2013. szept. 22. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

kémrács benne áram

minden hal max egyszer próbál majd kiugorni

2013. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
fémrács
2013. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pendulum92 ***** válasza:
Szúnyogháló.
2013. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Üvegtető. Bemész az üvegeshez, helyben levag neked egy akkora darabot amekkorat akarsz, kb 400 Ft ert. Az egyetlen gond, hogy nagyon le tud csapodni a belsejen a viz, viszont ha a lampat magara az uvegtetore teszed, felmelegiti annyira az uveget, hogy ne tudjon azon a csikon kicsapodni. Egyebkent nem melegszik fel nagyon, mivel az uveg borzalmas hovezeto, szoval igy jo. A lampat meg nem tudja viz erni a tetotol, annak se lesz semmi baja.
2013. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Norbig ***** válasza:
Nekem pont így van ahogy az előző válaszoló leírta és semmi gond vele.Nekem jobban tetszik mint a disznó nagy tetők.
2013. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát üvegtetőt semmiképp nem szeretnék már volt és nem tetszett, mert állandóan bepárásodott az üveg, vizcseppek lógtak rajta.
2013. szept. 22. 17:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Fehér ritka szúnyogháló, vagy ha elég nagy az akvárium, és telik a térfogatból, akkor engedd lejjebb a vizet pár centivel.
2013. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyeske, neked rudrács 220 -al megspékelve.
2013. szept. 22. 17:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem parasodik be az uveg tető, ha a vilagitast közvetlen ráteszed. Valamelyest a szunyogháló is be fog párásodni, mivel az se elég szellős.
2013. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

valamilyen kertészeti bolvan én vettem már ilyen 1 méter magas hengerbe volt és méterre szabták, műanyag szúnyogháló de az ilyen sűrű erős, meg van fém háló is, csak a fém az rozsdásodik az nem olyan jó, a műanyag meg elhajlik.

Egy keretet kéne neki csinálni valamiből.


Vagy a panton áruházakban lehet kapni 2mm vastag sikó lemezt, vagy a paralel gm-ben 2mm vastag sikodur lemezt. Ezek reklámtábláknak való műanyag lemezek igazából. Nekem pl fehérek szoktak lenni itthon, de árulnak elvile ők feketét is, meg színeseket. Na ilyenből össze lehet ragasztani egy tetőt. Ezeket a táblákat úgy tudod vágni, hogy sniccerrel vonalzó mentén párszor bekarcolod, aztán letöröd a vágás mentén. És utána az éleinél össze tudod ragasztani. Aztán meg annyi lukat fúrsz a tetejére amennyit akarsz.


[link]


[link]


[link]


látod ez nem átlátszó, de szellőzik.


Ha meg átlátszót akarsz, akkor 6-os plexiből, lézeres plexivágással lehet csináltatni impregnált lemezt, csak az sokba kerül, de megoldható és bármilyen mintát tudnak rá vágni.


[link]


[link]

2013. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!