Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A szűröm miért gyengán áramolt...

A szűröm miért gyengán áramoltatja már csak a vizet? Hiába szedem szét és takarítom ki, nem olyan mint új korában.

Figyelt kérdés

egy aquael fan 1 plus 30l/h szűrőről van szó.

Ha felemelem a víz szintje főlé akkor egy pont után erőteljesen jön belőle a víz ha meg visszarakom normálisan hogy fodrozza a víz felszínét akkor úgy látom gyengébb...

Már tobbszőr szétszedtem kitakarítottam belőle az algát a motor is könnyen kivehető..de nem értek hozzá mit lehet velel csinálni? Max fokozaton van.


2013. szept. 25. 18:29
 1/1 Norbig ***** válasza:

Nekem is van egy fan 1 esem,és bocs lehet hogy csak elírtad de 320L/H a teljesítménye.Egyébként nekem semmi gondom vele.

Én ilyen tüneteket a 8 éves eheim szűrőmnél tapasztaltam.

Szerintem annak csak az a baja hogy öreg.Annak ami neked van gőzöm sincs.Talán a motor beljebb lévő részébe tömődött el valami,vagy nem tudom.

2013. szept. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!