Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért pusztulnak az élőlények...

Miért pusztulnak az élőlények az akváriumból?

Figyelt kérdés
Majd egy hónapja van meg az akvárium 2 hétig csak járt magába a víz. AquaEl Fan 2 belsőszűrő van benne. (80l az aki).Használtan vettem az akit és a szűrőt is hozzá. A kereskedésbe nem tudtak mit mondani nekem. Most pedig a víz teteje olyan mint ha olajat öntöttek volna a tetejére vagy nem is tudom mihez hasonlítani. Pedig a vizet minden héten cseréltem a 10-20% most pár csiga van benne de egy elpusztult a többi meg mászik kifele a vízből a halakat már kiszedtem belőle most ideiglenes elhelyezésbe vannak. Nagyon tanácstalan vagyok kérlek segítsetek.
2013. szept. 25. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Olaj az akvárium tetejénről nem hallotam.

Szerintem kezd újra az egészet.

Tegyél növényeket, ne etes túl.

2013. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell újra kezdeni az olaj a tetelyén az egy csomó baktérium mindenhol kialakul ha nem mozog a víz teteje és sok a bomló rothadó növény stb.Etess kevesebbet tedd vissza a halakat és próbáld meg a heti 30% ot lecserélni.És a szűrőt se csap alatt mosd ki mert akkor ugyan olyan mintha újból kezdenéd az akvit mert kiölöd hasznos bacikat.
2013. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!