Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pillanatragasztóval ragasztott...

Pillanatragasztóval ragasztott dísztárgyat bele lehet tenni az akváriumba?

Figyelt kérdés
Nem sok ragasztó lett használva.
2013. szept. 27. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
5%

Nyilván van különbség a pillanatragasztók vegyi összetétele között, tehát nem lehet kategorikusan válaszolni...


De ha a józan észre hallgatsz, nem próbálod meg...

2013. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vannak egyébként kimondottan akváriumba való szilikon ragasztóanyagok (pl amivel az akit magát is ragasztják), sztem próbálkozz azzal
2013. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pendulum92 ***** válasza:
Lehet, megkötés után nem oldódik.
2013. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 YourDestiny ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy jó, de lehet, tévedek.
2013. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kleo0:) ***** válasza:

Nem tudom..én nem probálnám meg.Inkább a szilikon ragasztó!

a vízálló szilikon ragasztó tökéletes akváriumba.

2013. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igaz, elvileg nem oldódik megkötés után, sőt, a pillanatragasztó valójában a levegő páratartalmától, tehát víztől szilárdul meg (ezért ragad a kezedre is olyan gyorsan), ezzel nem is lenne gond, viszont én nem bíznék abban, hogy nem tartalmaz más adalékot, ami esetleg káros lehet.

Ezért mondom, sztem nem lehet kategorikus választ adni, biztosan van amelyik nem gond, de én nem bíznék benne, végül is nem erre gyártják.

2013. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Platypus ***** válasza:
Az akvakertészek még mohák ragasztásához is használják. Elég sokan művelik és még érzékeny garnélák mellett sem okoz gondot. Én is ragasztottam vele párszor az esőztetőmet.
2013. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos lehet, mert a fogtechnikus bácsi akinek szemben volt a boltja a régi lakásunkkal, tonnaszámra vette a pillanatragasztót, és azzal ragasztotta a műfogakat, amiket utána az emberek szájába rakott a fogorvos :/
2013. szept. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!