Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A red cherry garnéla miután...

A red cherry garnéla miután lerakja a petéit mennyi idő alatt kelnek ki? Mikor lesznek kisrákok? Már a hasuk alatt cipelik a petéket.

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rakja le a hasán maradnak kikelésig.Nálam amikor már a hasán volt onnantól kb 2-3hét és ott voltak a kicsik.
2013. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. szept. 27. 17:44
 3/5 Gryphon ***** válasza:
igen, jól szólt az előttem szóló. Még 1-2 ilyen "kihordás" és nem tudod hová tegyed őket. Én 15 érettel kezdtem, kb 3-4 hónap múlva kb 70 lett belőle. Most már ők is érettek, nem tudom mi lesz a legközelebbi ilyennél. Lehet beruházok egy nagyobb akira :D
2013. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi ma már látni 1-2 fehér átlátszo valamit a jávai mohába talán azok:D Hogy takaritjátok ki az aksit így? Lehetetlen kipecázni őket.
2013. szept. 29. 14:10
 5/5 Gryphon ***** válasza:
Nem nagyon szokták takarítani. Időközönként (pár naponta) ne adj enni nekik, falják a maradékot. Csak nagyon ritkán kell teljes takarítást végezni. Akkor pedig peca van :D heti 30% vízcsere elég nekik egy jó ideig, nem kényesek.
2013. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!