Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jó ez a társítás 9O literre?

Jó ez a társítás 9O literre?

Figyelt kérdés

Finom homok a talaj.

Diszletem egy vasfa, kövek.

Növények: bacopa, békalencse, microsourum.

Szűrés 6OOl/h-s külső szűrő( egy l kerámia(biopur), egy l siporax, szivacs, perlinvatta).

Világítás 4Owatt.

Ebben szeretnék tartani 6 páncélosharcsát, 3 törpe szívóharcsát, és ezek mellé 5 nagypikellyű diszmárnát, vagy 7 rézlazacot, vagy 7 zebradániót.


2013. szept. 29. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:

A szívóharcsát csak azért venném, mert a vasfán egy nyálkás, homályos penészréteg jelent meg, és hogy lepucolják.

A fárol a penész nem árt a halaknak?

2013. szept. 29. 19:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó lehet, de vedd inkább párosával őket pl törpeszívóharcsából 4-6 db
2013. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bemutatom neked a barátomat, nullát: 0. szomorú, hogy helyette O-t használod.


vicc nélkül:

kicsit lehetne erősebb a szűrő, berakhatnál még egy belsőt is. például aquael fan 1-et, vagy 2-t.

törpeszívóból kéne 6-8 mert csapathal.

2013. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

0-át akartam írni, csak a régi billentyűzetemen elromlottak a számok és chaten így irtam akkoriban, hogy O. Néha véletlenül így irom a mai napig is. Ezt a O-t most későn vettem észre.

Egyenlőre nem tervezek belsőt, de ha szükség lesz rá akkor veszek, amúgy nagyon utálom őket.

Szivóharcsát vehetek akkor is, ha nincs algám? Valószínűleg nem is lesz algám. Azért akartam csak 3at, mert csak egy fél kg-s vasfám van, és azt hittem kellene nekik több fa, nem? Ha nem, akkor veszek 6ot. Jövő őszig nem lesz több fám.

A vasfán a fátyolszerű gomba, nem árt a halaknak? Nem lesznek ők is gombásak?

2013. okt. 1. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!