Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy 26 literes (40x25x2...

Vettem egy 26 literes (40x25x25) akvárium szettet, fekete tetrákat szeretnék benne tartani. Hány halat javasoltok ekkora akváriumba?

Figyelt kérdés
A szakirodalom jóval nagyobb medencét ír, sőt nem is igen találtam olyan halat, amit ekkorában lehetne tartani. A berendezés már megvan, elvileg meg is felelne a tetráknak, sötét aljzat, amazonasi kardfű és gyökerek.

2013. okt. 1. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél bele garnélákat!
2013. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül nem találtál ilyen halat, nincs ilyen hal.

0 db halat lehet benne tartani.

2013. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kzs ***** válasza:

A fekete tetra csapathal, a minimális akváriumméret számára 120 liter. Ebben lehet 8-10 db csapatot tartani belőle, ami a minimális csapatlétszám belőlük.


Ha már megvetted ezt a kis hoki-kádat, tarts benne kaktuszt, vagy - ahogy az első válaszadó írta - garnélát.

Más élőlény tartására nem használható.

2013. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pendulum92 ***** válasza:
Ha mindenképp akarsz bele halat, egy kis törvénysértéssel mehetne bele egy betta, és semmi több.
2013. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

''elvileg meg is felelne a tetráknak''

Gyakorlatilag meg rohadtul nem.

2013. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!