Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja a törpe...

Mi lehet a baja a törpe gurámimnak? Mitől van ez? (lent)

Figyelt kérdés

na szóval. észrevettem hogy az akváriumomban 2 törpe guráminak (egy hím,egy nőstény) a kopoltyúja alatt meg az alsó uszonya kezdeténél,élénk-sötétkék folt van. ez mitől lehet? betegek? vagy ez normális? szerintem olyan egy órán belül lett olyan. múltkor is tapasztaltam,de akkor elmúlott..viszont mostmár tényleg érdekel hogy mi van!


remélem tudtok segíteni! bármi kérdés van,írjátok le és válaszolok. előre is nagyon köszönöm!



2013. okt. 1. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A halak valamilyen mértékben tudnak színt változtatni. Nem valószínü hogy baj lenne, nem hallottam még kék élösködöröl. Lehet pivmentfolt is.
2013. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*pigment
2013. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pendulum92 ***** válasza:
Nálam is megjelent egy fémesen csillogó sötétkék folt, szerintem természetes. Bár sajnos azóta a elhunyt tbc-ben.
2013. okt. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!