Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A kubai kék ráknak mindenképpe...

A kubai kék ráknak mindenképpen kell kis "kimenő" a "partra"?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Igen.Ha jól sejtem hidegvérű állat,kell a napozókő neki,hogy a testhője meglegyen.Ha azt írták az interneten/könyvben hogy kell,akkor kell.Lucky
2009. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Első te minek válaszolt, ha gőzöd nincs a válaszról?


Nem kell neki egyáltalán.

2009. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Ugass le légyszi.Ezaz...Azt írtam amugy,ha azt írják,akkor kell...Kösz a kioktatást.Kérnék a többi válaszomhoz is.
2009. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs benne igazság? De van. Akkor meg?
2009. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Van a interneten vita oldal is ott vitázzatok és mindkettőnek igaza van és még hozzátenném EZ A GYAKORI KÉRDÉSEK.hu!!!!
2009. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Salx Narval ***** válasza:
Én a rák szempontjából közelíteném meg a dolgot.Nyilván nem menne ki sütkérezni, ha rossz volna neki.Akik terráriumban nevelik azt írják, hogy időközönként 10 percig szárítkoznak.Én biztos ,hogy kialakítanék egy sziklapadot a részére és majd ő eldönti, hogy mit akar.A természetes környezetükben is kijönnek a vízből időként.Így is,úgy is tartják.
2009. nov. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm az utolsó két válaszolónak,és bocs.Amugy,remélem olvastad az utolsó választ.Na innentöl részemröl ennyi.Már nem írok.lucky
2009. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat.
2009. nov. 9. 17:29
 9/10 A kérdező kommentje:
Még annyit kérnék, mondjátok meg kb. meddig él ez a rák?
2009. nov. 15. 14:43
 10/10 A kérdező kommentje:
Csakmert, olyan élőlényeket szeretnék az akváriumba/terráriumba tenni amelyeknek hosszú az élete.
2009. nov. 15. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!