Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lesz baja az anubiasnak, ha...

Lesz baja az anubiasnak, ha elültetem a gyökerét, mint a többi növényt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Elrohad.
2013. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben. Nekem márványzuzalék aljzatom volt és abba elültettem. 2 hét után kivettem megnézni és a gyökere nem rothadt be, sőtt elég szépen fejlődött. De gondolom lehetséges h homokosabb aljzatoknál berothadhat.
2013. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pl a pro soil talajba be lehet ültetni, de van neki egy zöld főgyökere, rizómája, ami azért zöld, mert fotoszintetizál az is, azt is süti a nap, így azt a részt nem kéne elásni. Aztán hogy a kicsi szálak be vannak e ásva, az már tökmindegy.
2013. okt. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint a kicsi fehér szálakat be lehet ásni.
2013. okt. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:
Szerintem szerencsésebb egy kis kőre kötni, és úgy rárakni a talajfelszínre. Ami gyökér magától lenő a talajba, annak jó úgy. De úgy egyébként simán berohadhatnak, én már tapasztaltam(és növényes talajjal). Kell hozzá pár hónap, egy hét alatt nem veszi észre az ember.
2013. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. okt. 6. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!