Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 59 literes henger alakú...

59 literes henger alakú akváriumba milyen halat, növényt, szűrőt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Valami olyanra gondoltam ami felhívja a figyelmet.
2013. okt. 6. 16:51
 1/9 anonim válasza:
cápa? :-)
2013. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
henger alakúba semmit. téglalap alakú 59 literesbe jó szűrés mellett nanohalakat. [link]
2013. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ilyen ívesben halat tartani.
2013. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Norbig ***** válasza:
Fejesd el,abba nem rakhatsz halat!Növényeknek jó.
2013. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kzs ***** válasza:

A henger alakú - a halak szempontjából - olyan mint a gömb.

Nem tartható benne gerinces állat (beleértve hal sem).

2013. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 YourDestiny ***** válasza:
Sajnos bekattannak benne, csak olyan akvárium jó, amiben van törés, van sarka, ugyanis az oldalívek mentén tájékozódanak.
2013. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beraktam 7db nanohalat, ilyen "Danio erythromicron

" nevezetűt, egy kisbb ilyen 30 literes hengerbe, csak kíváncsi voltam mit fognak csinálni.


Hát azt csinálták, hogy az egyik ment elöl, a többi meg utána, és mentek körbe, körbe, körbe, így a szélénél, és nem akartak megállni. Mintha nem tudnák hol a vége.

Aztán beletettem néhány kis vasfát, amin volt moha Így oda eléjük a széleire, hogy arra mit lépnek. Hát így megálltak előtte, megnézték, kikerülték és mentek tovább. Aztán miután 1 órát úsztak így körbe, kivettem őket, hát mondom el fognak ájulni, ennyit ne ússzanak már, és akkor visszaraktam a rendes téglalap akváriumba. Csak kipróbáltam szórakozásból. Tehát ők biztos nem jók bele, és gondolom ugyanígy az összes csapathal szintén. És ezek a nanohalak szinte egytől egyig mind csapathalak.


Hogy egy betta, aki úszni nem tud annyit a nagy fátylai miatt, az mit csinálna benne arról fogalmam nincs, azt nem próbáltam.

2013. okt. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aztán volt hogy a kis hengerből tengeri nano-t csináltam, már hogy valamire használjam is. Beleraktam korallhomok aljzatot meg caulerpa algákat, azok olyanok mint a zöld növények, sima ilyen 6500 K-s 20 Wattos izzót raktam fölé, azok ott szépen nőttek, és hát mivel dobáltam bele néhány élőkövet is, így lettek benne kis csigák, meg kis férgek, meg planktonok. Hát a nagyobb tengeri akviból egy kis részt kiszedtem, azt raktam bele, de a korallokat kihagytam, mondjuk azt is lehetett volna biztos, csak azoknak már kék fény kell. Aztán egy kis belső szűrővel ment ez az egész. Kígyókarú tengericsillag is lett benne, meg mindenféle kis tengericsillagok. Azt nem mondom hogy jól nézett ki, meg úgy értelme sem sok volt, de sok olyan apró állat nőtt benne, amik a nagy akváriumban nem, mert ott a halak megették volna őket.
2013. okt. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs nem korallhomok, hanem korallzuzalék aljzat volt, meg élőtalaj is volt közte. Élőtalaj az olyan amit tengerből hoznak bezacskózva és egy hónapig fel lehet használni, abban vannak kis apró élőlények is, csigapeték is, abból is lett biztos néhány kis állat, ami kinőtt.
2013. okt. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!