Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sos kérdés. Holnap kéne...

Sos kérdés. Holnap kéne vennem mostani megadta magát. Hydor professional 250 milyen?

Figyelt kérdés
112l aksiva venném. Ezt néztem ki 3 rekeszes. Vélemény? Kicsit drága vagyis szerintem norm de előző olcso volt de szétment 1 év ut.
2013. okt. 6. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem túl elterjedt szűrő, ne számíts sok véleményre.

Jónak néz ki egyébként.

2013. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Meg a hozzá adott szűrőanyagokon is sok múlik, amiről nem lehet tudni semmit.

Általában jó gagyikat adnak a szűrőkhöz alapból, ha nem is írnak oda semmit, akkor itt is valószínűsíthető, hogy nem szerénységből nem tüntették fel a szűrő közegeket.

2013. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Méretben jó a 112-eshez, valószínűleg belső szűrő kiegészítés nélkül is el fogja vinni. Ezt majd pár hónap múlva meglátod, ha jól beér, mennyire esik vissza a teljesítménye.

De szerintem még akkor is lesz benne elegendő erő, hogy egy egészséges áramlást biztosítson.

2013. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 YourDestiny ***** válasza:
Én sem igazán hallottam róla. Viszont a szűrő ára horrorisztikus, a teljesítménye gyenge, a szűrőtérfogatról pedig semmit nem hajlandóak elárulni. Elvetemült dolog megvenni.
2013. okt. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már miért lenne horrorisztikus ára, és gyenge teljesítménye?

Szerintem teljesen reális.

Olyan, mint a jbl cristal profi 250.

2013. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 YourDestiny ***** válasza:
Mennyiért találtad? Mert én 30 ezeren felül, a legolcsóbb webshopban is. 30 ezerért nem ilyen szűrőt veszel.
2013. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

29500-ért. 850 l/h, 5 literes tartály.

Van ennél olcsóbb is, drágább is.

Tök átlag.

2013. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 YourDestiny ***** válasza:
750 liter per órás, és ennél nem egy jobb vétel van. A tartály is kicsi, kivéve, ha a hasznos térfogat az 5 liter.
2013. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Több helyen olvastam 850l/h 5 liter térfogat és 2990 ft. Szerintem sem drága. És modern am már megvettem nagyon jó nem bántam meg h még is csak ez lett. Boltban is azt mondtak miut megvettem h csalodni nem fogok az eladó is hazavitt egyet.
2013. okt. 8. 10:22
 10/10 YourDestiny ***** válasza:
Gondomom 29 ezer akart lenni. Ez az ár nagyon magas érte, ha kicsit körbenézel. Ezért jóval nagyobb teljesítményű és több, mint kétszer ekkora tartányméretű külsőket lehetett volna venni, semmivel nem gyengébb minőségben. Az 5 literes tartályméret nagyon határeset 112 literre, abból a hasznos térfogat jó esetben is csak 3 liter. A lehető legjobban kell kihasználni.
2013. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!