Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek terhesek?

Besenyei Sándor kérdése:

Szerintetek terhesek?

Figyelt kérdés

Szeretném a segítségeteket kérni mert nem tudom hogy pocakos vagy pedig beteg-e a guppim. született már nálam többször is guppi de ennyire még egyik sem volt kigömbölyödve. töltök fel még xifo-s képet is őt se tudom eldönteni h terhes-e mert ez az első sárkány szifóm és nem tudom h alapból gömbölyűek e egy picit vagy kezdetleges terhes...



[link]


[link]


[link]



[link]


[link]



2013. okt. 7. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok valami nagy halszakértő,de ebbe vannak kicsik..Biztos nem puffadhatott fel.
2013. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát a próféta szóljon belőled:D
2013. okt. 7. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
De, hogy csinálod? Nekem sose lesznek ennyire terhesek... hány hím van rá? Milyen gyakran szül? Milyen kaját kapnak? Fűtesz? Nekem egy csomó meghal szülés után, meg már alapból is csak keveset szülnek...
2013. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
biztos hogy terhesek
2013. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazából nem én csinálom hanem a fiú guppi és xifó...:D vegyes van hím is nőstény is nem tudom pontosan hogy s mennyi... a xifó ebben a pillanatban kezdte el a piciket világra hozni ami azért is jó hír számomra mert sárkányszifóm ez volt az egyetlen őt is most vettem szombaton ezekszerint pocakosan... már 4 pici kint van remélem azért többen lesznek... a guppim még magában tartja a piciket... fűtés van nekik állandó 26.8-27.2 fok között van a hőmérséklete a víznek és minden halam nagyon jól érzi magát... sokasodnak mintha muszáj lenne... mondjuk muszáj is.. XD
2013. okt. 8. 17:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Örömmel tudam mindenkivel hogy kereken 20 db pici sárkányxifó született. Illetve kb 25-30 de azokat ahogy kipottyantak vissza is termelte magába:( de azért a maradék a több... XD
2013. okt. 8. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!