Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez elbír egy nagyobb akváriumot?

Ez elbír egy nagyobb akváriumot?

Figyelt kérdés

[link]


Ha oldalra fordítom és a tetejére tenném?


2013. okt. 11. 09:06
 1/9 Pendulum92 ***** válasza:
Én nem ajánlom, még is csak egy fa szerkezet. Egy nagyobb akváriumhoz már dukál a vasszerkezet. Pluszba ott a szélén az illesztést nem látom atombiztosnak, pont fordítva lenne értelme, de én még úgy sem használnám.
2013. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a segítséget.
2013. okt. 11. 09:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Ikeás, erre azt sem merném állítani hogy fából van.

Ha te összecsavarozol egy állványt 18 mm-es bútorlapokból, az erősebb. Persze kéne egy hátlap is, hogy oldalra se tudjon kidőlni.

2013. okt. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én max 200 literig mertem bútorlapra tenni az akváriumaimat. Annál nagyobb akváriumot nem vettem, mert nem tudok vasat hegeszteni. Méretre vágatott bútorlapot könnyen összecsavarozom, az nem gond. Bár a 200 literes már kicsit necces volt. Még a 160 literes jobb egy fokkal ilyen szempontból.
2013. okt. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 YourDestiny ***** válasza:
Nem. Főleg oldalban nem, mert akkor a két oldallap között lenne a fő lap, ami az akvárium alá kerül. Oké, hogy ki van merevítve több helyen, de ez csak egy vékony fűrészpor-kartonpapír kettősből összepréselt lószar.
2013. okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 YourDestiny ***** válasza:
Mellesleg mi ez az ár? 18 ezér ezért? Te jó Isten!
2013. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Platypus ***** válasza:
Elég sok ikeás bútorhoz volt szerencsém, nemhogy akváriumot, de még könyveket se mernék nagyon rátenni. Egy masszívnak látszó ikeás ruhásszekrényre raktam egy 40 literest úgy, hogy az akvárium szélei alá pont függőleges támasztás is esett. Két hét se kellett hozzá, hogy a szekrény ajtaja szorulni kezdjen, mert elkezdett deformálódni az anyag a súlytól.
2013. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy olyan ikeás asztalom ami olyan könnyű, hogy szinte kisujjal felemelem, az se bútorlapból van.

Én is inkább valami papírhoz hasonlítanám, de nem tudom miből csinálják ezeket. Ezek arra jók hogy könnyű szállítani, és jól néznek ki, de nem arra, hogy erősek legyenek. Azért egy rendes vágott bútorlap súlyra is kicsit durvább, pedig az is csak pozdorja.

2013. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
erre összesen 50 kilo sulyt nem tennék.ez mind disz butor
2013. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!