Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire jó ez az akvárium...

Nology kérdése:

Mennyire jó ez az akvárium 5-6 halnak? Felszereltség?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 13. 08:17
 1/10 kzs ***** válasza:

Konkrétan mire gondolsz?

Milyen halakra, és milyen felszereltségre? (már bocsi, de egy képről nem sok minden derül ki)

2013. okt. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kzs ***** válasza:

Én vagyok megint. Bocsi, az előbb kissé elhamarkodottan írtam. Most egy kicsit pontosítanék.


Szóval, utánanéztem, és nagy sokára találtam is valamit róla: ezt a szűrő - gyári ajánlással - elmegy 60 literig: hát ehhez képest soknak tartom a 300 l/óra átfolyást, és aránytalanul kicsinek a 3W fogyasztást.


Nekem ez nem stimmel. Bár egynek éppenséggel jó lehet, legfeljebb veszel még hozzá hasonló teljesítményű szűrőt (nem olyan drága).

Kérdéses az is, hogy mennyire halk (gondolom, nem akarnál "traktort" venni).


Ami a világítást illeti, nem írja, milyen fénycsövek vannak benne.


A fűtő? Te tudod, ha meleg a lakásotok, elég lesz ez a fűtés. Bár én egy 75W-os fűtőt jobban el tudnék benne képzelni.


Halak... mégis milyenekre gondoltál?

2013. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmi konkrétat nem ír, nem lehet tudni.

Ha igaz, hogy olyan a szűrő, akkor az nagyon karcsú.

2013. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

...a világítás meg gondolom 1×18w T8.

Ami az 54-esekhez is alig használható.

2013. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát a szűrő az elėg gyatra valóban. De van egy elėg jó fűtőm

A vilàgítàst azt nem vàgom. Betta molli guràmi szívóharcsa. Meg àrnyéktűrő növények. Semmi extra...

2013. okt. 13. 12:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Gurámit hagyjuk ki.Ha lesz jó belsőd benne neccesen mehet bele 4molly 4harcsa 1 betta.
2013. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mollynak kicsit nagyobb kéne de ha van elégséges szűrés ellesz ennyibe viszont ha nem ragaszkodsz hozzá inkább 6guppit tegyél vagy dániót 8at
2013. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oksa. Köszönöm a válaszokat! Atman márkának van egy nagyon jó belső bioszűrője potom összegért asszem olyan 5 ezer forint körül na azzal már szerintem elmenne. Meg szeretnék bele jó sok növényt aminek nem kell nagy fényigény.
2013. okt. 13. 16:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Linkeld már nekem azt a szűrőt, mert én még "nagyon jó" belső bioszűrőt nem láttam.
2013. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Máris linkelem

[link]

2013. okt. 14. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!