Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Esznek a csíkos csigasügérek...

Hosszukece kérdése:

Esznek a csíkos csigasügérek vörös szúnyoglárvát, vagy más egyebet az artémián kívül?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 15:42
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
Ha az a célod, hogy kinyírd a sügeret, akkor mehet neki a vörös szúnyoglárva. Vörös, fekete szúnyogot és tubifexet malawi sügérnek nem tanácsos adni. Saját véleményem szerint szigorúan tilos.
2013. okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs destiny de a sokcsíkú tanganyikai diszhal.info szerint de egyébként tényleg nem jó neki amit írtál.Viszont adhatsz nekik fagyasztott daphniát cyclopsot mixeket száraztápokat ezeket mind megeszi.Viszont arról nem tudtam hogy feketét sem ehet attól is baja lesz mert én tuti adtam volna neki ha ezt nem látom?
2013. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A multinak mehet fekete is, de vörös semmiképpen.
2013. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
köszi mert már nyárra terveztem egy megaszuper fekete tenyészetet udvarra :)
2013. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Igen-igen, tanganyikai, megtévedtem. Ettől függetlenül ugyanez a helyzet. Én a feketét se javaslom. A fehér szúnyoglárva az jó.
2013. okt. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!