Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jut elég táplálék a házmesterh...

Jut elég táplálék a házmesterhalaknak, ha olyan táplálékkal etetem őket ami nem süllyed le a víz aljára?

Figyelt kérdés

A guppik nem eszik el előlük a kaját?

Most nem áll módomban tubifexet használni.


2013. okt. 16. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem áll módodban használni élőtubit? Vagy fagyasztottat? Hogy is van? Ha már így konkrétan kijelentetted, akkor megkérdezném. Miért?
2013. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá,nagyon macerás, és a hepatitisz ami 1x már volt a családban áll fent.
2013. okt. 16. 15:01
 3/7 A kérdező kommentje:

De ez már sokszor visszakérdések.hu :)

Valaki tudna ajánlani?

2013. okt. 16. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kb másfél hónapja etetek az egy deci élőtubival, és csak 450 Ft Valaki mondja már meg mennyi a lemezes díszhaltáp!? Fagyos szúnyoglárva szintén 450
2013. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

(Még jó hogy az élőtubit nem én eszem)

Jó akkor segítek, minden el nem fogyasztott halkaja az aljzaton köt ki.

Vizibolhát és a sórákpetét próbáltad már? Az nem hordoz fertőzést.

2013. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már ilyen izék a halktól meg a cuccoktól vagy kajájuktól semmit nem kapsz el én már ittam is abból és élek nyugodtan adhatsz nekik tubit is.Egyébként a házmesterek okos halak ha nem megy le ők fentről is megeszik legalábbis nálam.
2013. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vasutember válasza:
vegyél neki(k) akkor spirulina tablettát...
2013. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!