Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sok guppy szaporodásából...

Sok guppy szaporodásából tényleg lehet neon guppy?

Figyelt kérdés
Most vettem 2 neonhalat, és guppy-k közé raktam, van vagy 30 guppy-m.Ezek már mind úgy szaporodtak 3 guppyból. Bár még eddig nem vettem észre, hogy az egyik guppy átlátszós, és a színe majdnem olyan élénk kékes, mintha neon lenne, olyan mintha világítana, mint a neonhalaknál is.
2013. okt. 16. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

valószínűleg az egyik szülőben vannak ilyen kék gének, de nincs semmi köze az új neonhalakhoz.

szegény neonhalak biztos jó szarul érzik magukat, mert erősen rajhalak.


mekkora akiban vannak, milyen szűréssel?

2013. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
300 literes akim van, kb 21 és 24 fok között szokott lenni a víz hőmérséklete, van vízmelegítő is, de az inkább akkor van bekapcsolva ha kezd 20 fokos lenni a víz, azaz kezd egyre jobban hűlni, olyankor bekapcsolom, 23 fokig melegítem, ez megmarad 2 hétig is, főleg így télen, szűrőkhöz nem nagyon értek, mert párommal ketten halazunk, ő jobban ért ezekhez, annyit tudok mondani, hogy van az a szűrő, vízálló motoros, ugye az egyben lehet levegőzető is ha csatlakoztatom a levegőztető csövet is, de mivel nagyon jól tisztít így inkább szűrésre van használva, levegőztetőnek az a habszivacsos van, maximumon van mindig, ez mellett hetente részlegesen cserélek vizet, mondjuk ak akvárium negyedét, vannak benne vizi növények, alga ellen vannak benne algaevő csigák, meg egy argénám. mindig gyönyörű szokott lenni a víz.
2013. okt. 18. 14:38
 3/3 A kérdező kommentje:
jah és a kérdésem alatt a további leírást azt nem úgy értettem, tudom hogy a neon halakhoz semmi köze nincs a guppyknak, csak hát ugye elég sok suppy elszaporodott, és inkább úgy akartam kifejteni a kérdésemet, hogy egyedi guppy, azaz mint ahogy mondtam, neon féle guppy jött létre. csak azért tettem oda a neon halakat is témába, mert azt akartam mondani velük, hogy a guppy is ugyan olyan kékes, mint a neon halak, csak ezt akkor vettem észre, mikor a neonhalakat betársítottam a guppykhoz. hogy milyen szép az a kék neon csíkjuk, mintha világítanának, és ekkor vettem észre hogy az egyik guppy is olyan neon szerű
2013. okt. 18. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!