Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha van egy szép nagy, kifejlet...

Ha van egy szép nagy, kifejlett gyöngygurámim akkor mellé vehetek 2 db kicsit?

Figyelt kérdés
Most csak arra lennék kíváncsi, hogy a nagy összeszokna e velük. Tartási körülmények rendben vannak, valamelyest értek már hozzá. :-) Csak az a baj, hogy ez a gurámim most egyedül van és nem tudom nem e árt így neki, hogy nincs társa?
2013. okt. 20. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hím vagy nőstény ez a gurámi? Mert nekem volt egy hímem régen, fel is neveltem szépen, de én is magányosnak találtam, ezért vettem mellé két nőstényt, akik persze kisebbek voltak, de megnőttek végül ők is. Jól megvoltak együtt, boldogabbnak tűnt a hím is.
2013. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Összeszoknának.

Én is egy nagy hím mellé vettem két kis nőstényt, imádták egymást. :D


OFF:

Egy kék gurámim volt mellettük, ami több mint 20 centisre megnőtt.Ő megette az egyik kis nőstényt. o-O Ezt a nagyot aztán beadtam egy állatkereskedésbe, nem bírta el az aksi.


De szerintem a nemtől függ.Próbáld meg kitalálni a nemét, aztán jöhetnek a társak.

2013. okt. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!