Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A brazil fűnövény SAJÁT...

A brazil fűnövény SAJÁT TAPASZTALAT alapján mennyiree fényigényes?

Figyelt kérdés
és ne mindenféle interneten található oldalakrol mondjátok lécci főlleg ne diszhal info-rol mer ott minden növényre csak azt irja h magas nagyon magas intenzív -.- el nem hiszem hogy minden növénynek erre van szüksége.... tehát lécci csak az irjon akinek már volt/van hogy mennyire fényigényes előre köszi :) [link]
2013. okt. 23. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk egy állatkereskedő többet mondana nem? Akitől vetted..
2013. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy már megvettem ???? mert én biztos nem! és nem véletlen kérdeztem itt mert ott elmondanak nekem mindent csak hogy megvegyem....
2013. okt. 23. 17:56
 3/6 csejani ***** válasza:
Nah most ha te vagy az aki a képek alapján kérdezett akkor annyit tudok mondani,hogy nekem volt nagyon hasonló növényem mint a képen amit küldtél. A nanomban volt egy darabig nem volt tápozás és az akvárium fölött ami 30L egy 9W-os lámpa van. A növény hozta oldalra az új hajtásokat elég sokat de kijött a hajtás rajta nőtt egy kicsit aztán megállt de ilyen apró hajtás rengeteg volt rajta. Egy idő után elkezdett sárgulni és tönkrement. Nah most szerintem a fény kevés volt neki és a tápozás is jól jött volna. Azóta komolyabban veszem az akvarizálást van egy nagyobb aki sokkal több fénnyel és tápozom is a vizem de azóta nem volt ilyen növényem.
2013. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Platypus ***** válasza:
Közepes fényen is életben lehet tartani, de halál lassan nő. Már ahhoz is hónapokat kell várnod, hogy teljesen természetesen nézzen ki az ültetés után. Normális növekedési ütemre csak erős fény alatt lehet számítani. A gyepnövények sajnos mind ilyenek, de azért bőven léteznek gyenge és közepes fényigényű gazok.
2013. okt. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pl 45 literbe olyan 30 watt alatt tartottam és oldalra terjedt egy csíkban, de tényleg lassan nőtt. Amiokr sárgulni akar 1-2 levele, akkor panzi aquaplantot kell nyomni a gyökeréhez. Legalábbis én azt csináltam úgy jó volt.
2013. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké köszi mindenkinek sokat segitett!! :)
2013. okt. 24. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!