Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez a használt CO2 rendszer...

Ez a használt CO2 rendszer megér 50 ezret?

Figyelt kérdés

- palack 98%-ig tele töltve (nem tudom mekkora csak a méretét ami 65cm magas 5 vagy 10 kg-os)

- Sera diffuzor (bolti fél évet használt

- sárgaréz tűszelep

- aqua medic mágnes szelep

- nyomáscsökkentő

- hozzá való co2 cső (5 méter lehet)

így árulják, és ahogy külön kikerestem a dolgokat, megérne ennyit, szerintetek?


2013. okt. 23. 17:52
 1/7 csejani ***** válasza:
Én is nézegettem már ugyan ezt a hirdetést szerintem. :) Azt gondolom ha mindenből újat vennél bolti áron jóval drágább lenne. Én csak azért nem veszem meg mert még nincs rá keret. De nekem zavaró hogy az illető nem tudja pontosan hány kg-os a palack mert nagyon nem mindegy. Nálam ez kicsit így zavaros. (Hogy hogy nem tudja. :D)
2013. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem amúgy biztos 10 kg-os, nekem annyinak tűnik, de igen ez kicsit fura, de vannak ilyen lusta emberek akiket nem érdekel :D
2013. okt. 23. 18:54
 3/7 reptoid ***** válasza:

65 centivel simán lehet akár 2 kg-os is a palack.

Azt, hogy 98%-ig van tele, csak onnan tudhatja, ha lemérte töltés előtt a palackot, töltés után is, na meg most is. Ebből mondjuk következik, hogy tudja hány kilós. Szóval itt valami gyanús.

Jó volna tudni, hogy milyen a reduktor.

A diffúzor meg a cső nem igazán nagy tétel.

Ha 10 kg-os lenne a palack, jóféle reduktor van hozzá, akkor egy 40-45-öt adnék érte. 5 kilóssal 35-40-et max. Szerintem alkudjatok bátran, akkora kereslet nincs ezekre, ha pedig eladó neki, akkor bele fog menni.

2013. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
úgy lesz köszönöm
2013. okt. 23. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:

A 10 kilós palackom 76 centi magas a csavarjával együtt, a 2 kilós palackom meg 50 cm magas.

ha ez segít valamit.


A 2 kilós palack az asszem üresen 8 kiló, és ha töltve van akkor olyan 10 kiló súlyra, de ez nem biztos. A nagy palack meg van vagy 20 kiló az kvanehéz.

2013. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
találtam egy telitöltött 10 kg CO2 palackot csupán 20 ezerért, szerintem ezt elsőkörben megveszem, aztán még próbálok hozzá szerezni alkatrészeket
2013. okt. 23. 23:51
 7/7 anonim ***** válasza:

reduktorokkal kapcsolatban itt tudsz olvasgatni

[link]

2013. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!