Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az aquatic natura por soilt...

Az aquatic natura por soilt lehet talajproszivózni, nem törődnek össze a szemcsék?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, de nem azért mert összetörődnek, hanem mert a kosz leesik alulra, elég könnyű a talaj és belehúzódik a halkaka a szemcsék közé. Ha van elég növény ez nem is baj, mert így ez trágyázza őket, de én mégis azt szoktam csinálni, hogy kb évente egyszer kilapátolom azt a talajt és átöblítem kicsit vödörbe. Utána egy hangyányit kevesebb lesz. Nem lehet nagyon átmosni, csak kicsit hogy minimálisan tisztább legyen.
2013. okt. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szóval igazából én úgy tudtam csak porszívózni, hogy nem raktam a csőre tölcsért, hanem csak simán a csővel, de kb így azt csináltam, hogy nekem a növényeim közt állandóan nőttek jávai moha szálak és azokat írtottam így ki közűlük, hogy amit láttam kiszippantottam.
2013. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!