Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért tünnek el a guppiaim...

Miért tünnek el a guppiaim van melettük aranyhal szumátriai vitorlás és algaevő?

Figyelt kérdés

a szumi eggyáltalán nem bántja a guppiimat most kaptam guppikat és mostanra már csak hármat találtam a 12 db ból.

mi lehet a baj?



2013. okt. 26. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a vitorlás mindig kinyírta a guppikat.
2013. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nagy hal megeszi a kis halat.
2013. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
volt egy 3cm szellemkéshal és aaz is eltünt nem találom sehol és amikor még a vitorlás sem volt meg akkoris eltüntek a halak
2013. okt. 26. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már ne etesd meg az aranyhalad, jól lakott guppihússal. Bár nem tudom, hogy mekkora az aranyhalad, de szerintem ő lehet a bűnős. Ezért nem lehet aranyhalat más hallal tartani, mert ami befér a száján, azt meg is eszi.
2013. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapból rossz az egész összeállítás. Az algaevö kivételével bármelyik megtámadhatta. Az aranyhal hidegvízi maximum 22 fokot bír a többi 24fokon fázik. Az olyan nagy testü halak mint a vitorlás meg az aranyhal lazán kajának néznek egy guppit. Az egész társításod 250 literbe való(aranyhal nélkül).
2013. okt. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!