Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ezt szeretném megvenni. [link]

2013. okt. 29. 21:05
1 2
 1/16 Pendulum92 ***** válasza:
Olcsónak olcsó, de ez az olcsó húsnak híg a leve kategória. Vonzóak a szettek addig, amíg rá nem jössz, hogy a benne lévő technika alig jó valamire. Azután vagy feladod az egészet, és eladod a szettet, vagy új dolgokat veszel bele. Nem olcsóbb egyből a jobbat venni?
2013. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem drágára nincs pénzem. nekem nics 50 ezrem erre max 20-30
2013. okt. 29. 21:33
 3/16 anonim ***** válasza:

szerintem a

Tetratec Brillant szivacsszűrő 1.000.-

Tetratec APS300 légpumpa 4.000.-

ezt a kettőt ne kérd hozzá, helyette inkább vegyél még egy szűrőt bele 6 ezerért már valamit csak kapsz.


nemtudom, hogy a kerámia dísz a homok és a hal az kell e hozzá, ha tetszik megveheted, az mindegy.

2013. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 reptoid ***** válasza:

Szerintem az nem opció, hogy nem kéri hozzá. Egyben elviheti 14-16-ért, nem tudok rajta kiigazodni, vagy elviszi darabonként, ami kell neki, de akkor már 20 fölött van. Inkább egyben vinném, nálam mindig elkél 1-2 pumpa :D


Kérdő, neked amúgy debrecen az jó, csak mert ha nincs a közelben, akkor a benzin is sokba kerül nagyon.


Nekem a szett felsorolásból a világítás hiányzik nagyon. Nem tudom benne van-e, de ha nincs, és tényleg ki van rá számolva a pénz, akkor annak az összedobására is könnyen el lehet verni pár ezret. Annyiból meg tényleg vehetnél rendes szűrőanyagot.

2013. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hja én nem adtam össze egyenként, azt nem láttam hogy úgy többe van.
2013. okt. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk meg lehet kérdezni emailban, hogy anélkül mennyi. Hátha mégis úgy azért olcsóbb. Végülis azt eladhatja külön is a debreceni eladó.
2013. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
én csak az akit a szűrőt és a fűtöt kértem aztmondta akor 14 ezer
2013. okt. 29. 22:30
 8/16 Pendulum92 ***** válasza:
Ha nincs 50 ezred, akkor inkább kisebb akváriumot vegyél.
2013. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Pendulum92 ***** válasza:

Végül is az akváriummal és a fütővel nincs baj. A szűrő kevés lesz ekkora akváriumba, ha rendesen akarod telepíteni. Tehát kéne egy külső is mellé, meg világítás is.


Egy külső még 20+ ezer, a világítás is ha boltba veszed 20+ ezer. Persze lehet barkácsolni, úgy kijöhet a felére is.

2013. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Pendulum92 ***** válasza:
És akkor még kell hal, aljzat, növények. Apó dolgok, de ezek is kijönnek jó pár ezer forintra. Akárhogy is számolom de ha ezt a 112 literest normálisra akarod csinálni, akkor bele fog kerülni 50 ezerbe.
2013. okt. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!