Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek Boraras urophthalm...

Szerintetek Boraras urophthalmoidest lehet kapni a boltokban? Nem túl ritka vagy népszerűtlen?

Figyelt kérdés
Vagy Fejér megyében laksz és neked van, amit el szeretnél adni, vagy tudsz egy üzletet, ahol lehet venni? Lehetőleg Fehérváron?
2013. nov. 1. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be valamelyik díszhal boltba és mondd nekik, hogy szeretnél rendelni, ha van nekik a listában akkor tudnak hozni.
2013. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ok, csak rendelés azért lehet érdekes, mert nem tudom, hogy honnan jön (persze a másikaknál sem, de azok jó időt eltöltenek a boltban, és tudom, mit etettek velük, nnehogy a végén ne fogadják el azt a kaját amit én adok nekik...).

Amúgy köszi a választ, én is erre gondoltam, csak hátha...

2013. nov. 1. 21:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak pesten tudok boltot ahol van, most így azt hiába írom be, ezért írtam ezt, mint lehetőség, ha nem akarsz vonatozni.
2013. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van persze busz is, de megkérnélek rá, hogy írd le, nem tudom, gyakorikerdesek.hu szabályzatát pontosan, de ha más nem, binaryban nyugodtan, nagy szívességet tennél vele, mert havonta egyszer mindig megyek...
2013. nov. 1. 22:03
 5/11 A kérdező kommentje:
Mármint Bp.-re.
2013. nov. 1. 22:03
 6/11 Platypus ***** válasza:
Boraras brigittae néven rengeteg helyen árulják. A saját nevén nagyon ritka, de brigittae helyett előbb kapsz urophtalmoidest, mint az igazit.
2013. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De valamilyen jellegzetesség, hogy ha a boltosnéni nem is, de én megkülönböztethessem a brigittae-t a urophthalmoidestől? Mert azért jó lenne egyforma halakat vásárolni, nem pedig vegyesen.
2013. nov. 2. 10:55
 8/11 anonim ***** válasza:
A brigi piros, ez meg sárga, és neked a sárga kell, ennyi a jellegzetessége
2013. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ahá, értem. Tehát más színben biztos nincsenek ezek a fajták, ugye (tudom, hogy idegesítően előretervezős, bár jobban megfogalmazva h***e vagyok :D )?
2013. nov. 2. 11:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Pesten a nyugati pűlyaudvartól gyalog 2 percre van két bolt, egyik a Vadon díszállat, másik az Atlantisz díszállat. Ezekben általában van Boraras uroptelma. Ők tudják, hogy nem brigi a neve.
2013. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!