Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A halaknak az akváriumát ha...

A halaknak az akváriumát ha kopogtatják attól meghalhatnak a halak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Meghalni csak ember hal meg. Te is tudod, hogy a kérdés csacsiság, akkor meg minek. Ha fejszével kocogtatod, s elfolyik a víz, akkor elég gyorsan megfulladnak. Ha olyan szabályos lökéshullámokat keltesz a vízben, amely azonos a szívfrekvenciával, abba belepusztulhatnak. De ilyent nem fogsz tudni előállítani otthoni körülmények között.
2013. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Vannak félős halak, azok nagyon nem szeretik ezt. Ha sűrűn csinálják velük ezt, akkor állandó stresszben élnek. Nemcsak az izgalomba halhatnak bele, hanem összetörik magukat az akváriumban vagy kiugorhatnak vagy nem táplálkoznak rendesen.
2013. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem, csak megzavarod a nyugalmukat. Kb mintha egy debil gyerek odamenne hozzátok és bottal ütné az ajtót. Az állatok nem tudják mire vélni ezt a kopogást. Van amelyik kisebb hal ilyedtében ugrik egyet majd beparázik és elbújik. Van amelyik meg odamegy az üveghez hogy megnézze mit akarsz, aztán ha nem tud veled mit kezdeni, csak legyint egyet és otthagy. De nem fog örömködni egyik sem.
2013. nov. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Nálam ha jön valami kisgyerek az 100% hogy az akváriumot jól megpüföli nem halnak meg a halak de biztos nem is örülnek mert úsznak össze vissza az ijedtségtől.
2013. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha kopognak nekik rendszeresen akkor stresszben élnek esetleg hamarabb meghalnak

"apajatszik" tedd azt amit én én kiírtam egy cetlire hogy te ne kopogj be, én nem kopogok ki ezt kitettem az akváriumra és még hozzá sem érnek az akváriumhoz nem hogy még be is kopognának:)

2013. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!