Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet kapni olyan külső...

Lehet kapni olyan külső szürőt amelyikben nem kell a gyári szürőanyagokat az elején rögtön cserélni?

Figyelt kérdés
Mert sok szűrőnél olvasom hogy ajánlatos ezt megtenni.
2013. nov. 5. 07:17
 1/4 Pendulum92 ***** válasza:
Igen, a drágábbaknál, de azokban beleépítik az árukba, szerintem még arra is rápakolnak.
2013. nov. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pendulum92 ***** válasza:

[link]

[link]


Ezekben elvileg van biológai szűrőanyag, a minőségükről nem tudok nyilatkozni, lehet ezek sem túl jók. Ami tuti jó, az a siporax.


Sok gyártó írja, hogy húú, töltettel van a szűrője, aztán olvasom, hogy a biológiai szűrőanyaga kerámiagyűrű...

2013. nov. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
Az eheim szűrőanyagok tényleg jók. De az is jó megoldás, ha töltet nélkül veszed a szűrőt. A tetra kivételével a legtöbb gyártó forgalmazza magában is.
2013. nov. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi nem cseréltük rögtön az elején. Atman at-3335-öt vettünk. Ugyana abban is csak siporax + lávakő + szivacs volt, meg 1 vatta lap. A vattát 3-4 hónap mulva, dobtuk ki amikor kezdett szétmállani, a többi marad még vagy fél évig, aztán 3 havonta, minden takarításnál vettem egy doboz siporaxot, kiszedtem valamennyi lávakövet és cseréltem sipora. Így lassan alakult át.
2013. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!