Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy tetszik a művészfilmem?

Hogy tetszik a művészfilmem?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a zene idegesítő, de valahogy ez illett hozzá.

http://www.youtube.com/watch?v=19mzcACceYw&feature=youtu.be



2013. nov. 5. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon. :P
2013. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Stabil, mennyibe fáj kb, egy ilyen akvárium?
2013. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pendulum92 ***** válasza:
Elmenne horrorfilmnek is a zene alapján. Nem is tudtam, hogy azok az izék még mászni is tudnak.
2013. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 reptoid ***** válasza:

Szép.

Idegesítőnek nem mondanám, inkább szokatlannak egy akváriumos videóhoz. Szerintem értem a koncepciót, de a lapanemónákat illetve a csiguszokat nehezen azonosítom a nyüzsgéssel. Etetés közben a halakhoz jobban illene talán. De ez csak az én véleményem, tied a döntés :)


A tűzférget nem halászod ki? Nekem volt 3 db, 10-15 centisek. Kivettem őket egy kis akváriumba, aztán ott szem előtt voltak mindig, és kárt se tudtak csinálni. Nagyon kis szívósak, a lecserélt vízből kaptak utánpótlást mindig, néha egy kis fagyikaja, de ennyi, más gondozást nem kaptak.

2013. nov. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

mate - hogy mennyibe fáj azt nem tudom, mert nem egyszerre vettem az egészet. Néha vettem egy kis követ, ezt azt.


Pendulum - a kis zöldes-sárgás anemona szerűség, ami ott rohangál, az nem tudom hogy pontosan mi és hogy került oda.


reptoid - Egyszer bedobtam egy diszkosznak való fagyikaját amit a halak nem ettek meg, lesüllyedt, aztán a féreg odament és az egész kockát odahúzta a kőhöz. Nagy ereje van :) Kivehetem, átrakhatom a garnélásba, ha megtalálom, bár ott is el tudna bújni.

2013. nov. 5. 15:10
 6/10 A kérdező kommentje:
reptoid, tényleg nem illik az anemona a nyüzsgéshez, na mindegy.
2013. nov. 5. 15:23
 7/10 A kérdező kommentje:
mármint a lapanemona
2013. nov. 5. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép az akváriumod minden elismerésem a tiéd!Viszont a zene az rettenetes rendesen megijedtem tőle az elején a szívem majdnem megállt :D
2013. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 csejani ***** válasza:
Nagyon jó kis videó a zene nekem se igazán jön be de plusz pont hogy vannak pillanatok amikor az élőlények a zenére mozdulnak. :)
2013. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, gondolom, mert barátom is azt mondta kapcsoljam ki, amikor meg akartam nézni másodjára. Mert amikor fülhallgatóval csináltam, azt még nem hallotta :D
2013. nov. 5. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!