Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez jó ötlet?

Papírcsónak kérdése:

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Eddig egy 60 literes akváriumom volt és most szeretnék egy 112 litereset. 2 bordás gőtét, 1 db valamilyen angolnát és 5-7 valami apró rajhalat is szeretnék venni bele. Kvarchomokra gondoltam aljzatként. A gőtéket azért választottam mert nagyon érdekesek és szeretnék egy keményebb falatba is beleharapni :)Belső kombinált szűrő-levegőztetőre gondoltam, középre gondoltam egy ágas-bogas Red Moor ágat ami kilóg a vízből középen erre kimászhatnak a gőték, de úgy tudom, ezek a fajták nem igazán igénylik a kimászási lehetőséget, nembaj azért megadom nekik :)Angolnát azért választottam mert nagyon megtetszett egy kép amelyen egymás mellett van a bordás gőte meg az angolna. Milyen fajtát válasszak, ami nem lesz nagyobb se és agresszívabb se mint a gőték? Először gőtehalra gondoltam angolna helyett, de azt sehol se tudok beszerezni :( Előre is köszönöm a véleményeket! Papírcsónak

2013. nov. 5. 13:52
 1/9 Pendulum92 ***** válasza:
Nem értek túlságosan a gőtékhez, de azok nem pont halat esznek? Szerintem ne tartsd őket együtt.
2013. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pont azért gondoltam apró rajhalra, mert nem kerülnek sokba ha pótolni kell őket :)
2013. nov. 5. 14:15
 3/9 Pendulum92 ***** válasza:
Hát, én nem támogatom az aktív táplálékláncokat akváriumban etikai okokból, így inkább nem javaslok halat.
2013. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az angolnáról mi a véleményed? ha egyezik a méretük nem bántják egymást szerintem
2013. nov. 5. 16:11
 5/9 Pendulum92 ***** válasza:
Milyen angolnára gondolsz pontosan?
2013. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
van valamilyen ötleted? olyanra gondolok ami elég elterjedt a kereskedésekben és nem kell érte átmennem az ország másik felébe és hasonló méretű marad mint a gőte
2013. nov. 5. 16:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Én asszem a sokúszós angolnát láttam boltban, ami 90 centire nő.


Az édesvizi muréna kisebb volt, csak 60 centis, azért vettem azt, 160 literbe raktam, meg annak aranyosabb pofija volt, pár hónapig itt volt, meghízlaltam, aztán visszavittem, mert kellett a 200 literes akvárium a szakállasagámának. Sajnos ennyi akváriumot nem tudok tartani, meg amúgyis keveset láttam, sokat bújkált a muréna.

2013. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tegyél ilyet angolna helyett nem angolna de kisebb és barátságosabb természetű meg könnyebben be is szerezhető.
2013. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pendulum92 ***** válasza:

[link]


Ő pl. aki angolnaszerű.

2013. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!